Marec mesiac kníh

11.03.2020 16:38

Návšteva školákov v knižnici

Pri príležitosti mesiaca kníh prišli navštíviť Obecnú knižnicu žiaci  5.A a 5.B triedy,

boli oboznámení s knižničným poriadkom a s literárnymi žánrami pre ich vekovú skupinu.

Žiaci sa zapojili do literárno -výtvarnej súťaže, každý zo žiakov nakreslil svojho obľúbeného literárneho hrdinu. Počas kreslenia si vypočuli úryvky z dvoch kníh. Najkrajšie kresby boli ohodnotené knihami.

V 5.A triede sa umiestnili :                               v 5.B triede sa umiestnili:

1. miesto - Dominika Šurinová                  1. Sabínka Beblavá
  2. miesto – Adelka Šintálová                     2. Branko Hečko
  3. miesto – Mária Kunicová                       3. Anika Hipíková

Ostatní zapojení žiaci dostanú nálepky.

Návšteva škôlkarov v knižnici

V mesiaci marec škôlkari  taktiež navštívili našu Obecnú knižnicu, vypočuli si úryvky z dvoch knižiek, boli oboznámení s knižničným poriadkom, prezreli si knihy pre ich vekovú kategóriu.

Priniesli do knižnice svoje kresby na výstavku a odniesli si knižočky s rozprávkami od  P.Dobšinského.